Arónia - Jarabina čierna - odroda NERO

Dodávame voľnokorenné sadenice v štandardnej výške 40 až 60 centimetrov (jednoročné sadenice) a 80 až 110 centimetrov (dvojročné sadenice).

Dvojročné sadenice odporúčame objednať v prípade, že si rastliny chcete vysadiť ako solitér a chcete čo najskôr oberať plody.

Pre jarnú sezónu 2021 ponúkame štiepené, dvojročné sadenice Arónie - vhodné pre výsadbu plantáží so štátnou dotáciou!

Darček k objednávkam nad 50 sadeníc:

Super rust aktivatorVýživová bomba "Super rast - aktivátor".

Objednajte minimálne 50 sadeníc a my vám ako darček pridáme 1 balenie - urýchlovača rastu.

Urýchlovač rastu pomôže pri rýchlejšom zakorenení sadeníc a napomáha rýchlejšiemu štartu po výsadbe.

Viac informácií nájdete na stránke košíka ...

Sadenice pre jarnú sezónu 2021 sú vypredané.

Prijímame objednávky na jesennú sezónu 2021.

Aktuálny cenník sadeníc Arónie Nero

Zľava dnes: 10%

Arónia Nero jednoročné sadenice - pre jeseň 2021 nedostupné

Objednaný počet Základný cenník Dnešná cena Cena za bežný meter živého plotu (3 ks)
do 10 ks 2.50 EUR / ks 2,25-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
6,75 EUR / bm.
nad 10 ks 2.00 EUR / ks 1,80-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
5,40 EUR / bm.

Arónia Nero dvojročné sadenice

do 10 ks 4.50 EUR / ks 4,05-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
12,15 EUR / bm.
nad 10 ks 4.00 EUR / ks 3,60-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
10,80 EUR / bm.

Ceny sú konečné, vrátane DPH

Doprava a balenie:

25 - 250 Ks5,50 - EUR
251- 500 Ks7,00 - EUR
501- 800 Ks8,50 - EUR
801- 1500 Ks10,00 - EUR
nad 1500 Ks12,00 - EUR

Ceny sú konečné, vrátane DPH

Objednávka

Vážení zákazníci. Prosíme, aby ste - ak je to možné - sadenice pre živý plot objednali na celé metre - čiže po 5 kusoch. Uľahčíte tak našu prácu a minimalizujete možnosť chýb pri balení. Ďakujeme Vám.

Arónia Nero - silnejšie, dvojročné sadenice.

Silné, dvojročné sadenice (80-110 cm)

kosik Počet sadeníc: ks.
doporučujeme 2-3 ks/bm:
kosik     Váš kupón:

Po vložení sadeníc do košíka sa automaticky presuniete do aplikácie nákupného košíka, kde si môžete dokončiť objednávku, vybrať príslušenstvo alebo pridať ďalšie rastliny k objednávke.

Jednoročné sadenice pre jesennú sezónu 2021 nedostupné.

Dajte nám súhlas so zasielaním noviniek a získajte extra darčeky ku každej objednávke:

Vašou objednávkou nezískate len samotné rastliny ale aj celoživotnú starostlivosť! Ako jediní dodávatelia týchto sadeníc s WonderHedge® certifikátom pre Slovenskú republiku sme pre Vás pripravili celý rad darčekov a výhod k Vašej objednávke. Ktoré sú to?

1. Návod na výsadbu a pestovanie v elektronickej i tlačenej podobe. Návod Vám doručíme spolu so sadenicami.
  2. Plnú verzia elektronickej knihy o pestovaní živých plotov s dôrazom na technológiu pestovania a starostlivosti zázračného a jedlého živého plotu v hodnote 7 EUR.
  3. Videonávod správneho sadenia.
  4. Videonávod správneho strihania živých plotov - aby Váš plot bol krásny a hustý.
  5. Bezkonkurenčná záruka spokojnosti a životaschopnosti sadeníc. (Výmena za nové bez zbytočných otázok a čakanie, len na základe fotodokumentácie).
  6. Elektronický mesačník: 12 mesiacov v záhrade.
  7. WonderHedge Assistance - návody, rady, typy pre pestovanie a starostlivosť o živý plot.
  8. Členský kupón WonderHedge® klubu - zľava na každú ďalšiu Vašu objednávku.

Všetky tieto darčeky získate, ak v priebehu objednávky nám dáte súhlas na zasielanie noviniek Newsletterom.