Arónia - Jarabina čierna - odroda NERO

Dodávame voľnokorenné sadenice v štandardnej výške 40 až 60 centimetrov (jednoročné sadenice) a 80 až 110 centimetrov (dvojročné sadenice).

Dvojročné sadenice odporúčame objednať v prípade, že si rastliny chcete vysadiť ako solitér a chcete čo najskôr oberať plody.

Darček k objednávkam nad 50 sadeníc:

Super rust aktivatorVýživová bomba "Super rast - aktivátor".

Objednajte minimálne 50 sadeníc a my vám ako darček pridáme 1 balenie - urýchlovača rastu.

Urýchlovač rastu pomôže pri rýchlejšom zakorenení sadeníc a napomáha rýchlejšiemu štartu po výsadbe.

Viac informácií nájdete na stránke košíka ...

Prijímame objednávky na jesennú sezónu 2020.

Vami objednané sadenice začíname doručovať od októbra 2020 v týždenných turnusoch. Objednajte hneď dnes, platíte až pri doručení tovaru.

Aktuálny cenník sadeníc Arónie Nero

Zľava dnes: 12%

Arónia Nero jednoročné sadenice

Objednaný počet Základný cenník Dnešná cena Cena za bežný meter živého plotu (3 ks)
do 10 ks 2.50 EUR / ks 2,20-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
6,60 EUR / bm.
nad 10 ks 2.00 EUR / ks 1,76-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
5,28 EUR / bm.

Arónia Nero dvojročné sadenice - pre jeseň 2020 nedostupné

do 10 ks 4.50 EUR / ks 3,96-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
11,88 EUR / bm.
nad 10 ks 4.00 EUR / ks 3,52-  EUR / ks Cena za bežný meter živého plotu
10,56 EUR / bm.

Ceny sú konečné, vrátane DPH

Doprava a balenie:

25 - 250 Ks4,50 - EUR
251- 500 Ks6,00 - EUR
501- 800 Ks7,50 - EUR
801- 1500 Ks9,00 - EUR
nad 1500 Ks10,50 - EUR

Ceny sú konečné, vrátane DPH

Objednávka

Vážení zákazníci. Prosíme, aby ste - ak je to možné - sadenice pre živý plot objednali na celé metre - čiže po 5 kusoch. Uľahčíte tak našu prácu a minimalizujete možnosť chýb pri balení. Ďakujeme Vám.

Vložit sadenice do košíka - Arónia Nero

Klasické, jednoročné sadenice (40-60 cm):

kosik Počet sadeníc: ks.
Doporučujeme 2-3 ks/bm:
kosik     Váš kupón:

Po vložení sadeníc do košíka sa automaticky presuniete do aplikácie nákupného košíka, kde si môžete dokončiť objednávku, vybrať príslušenstvo alebo pridať ďalšie rastliny k objednávke.

Dvojročné sadenice momentálne nedostupné.

Dajte nám súhlas so zasielaním noviniek a získajte extra darčeky ku každej objednávke:

Vašou objednávkou nezískate len samotné rastliny ale aj celoživotnú starostlivosť! Ako jediní dodávatelia týchto sadeníc s WonderHedge® certifikátom pre Slovenskú republiku sme pre Vás pripravili celý rad darčekov a výhod k Vašej objednávke. Ktoré sú to?

1. Návod na výsadbu a pestovanie v elektronickej i tlačenej podobe. Návod Vám doručíme spolu so sadenicami.
  2. Plnú verzia elektronickej knihy o pestovaní živých plotov s dôrazom na technológiu pestovania a starostlivosti zázračného a jedlého živého plotu v hodnote 7 EUR.
  3. Videonávod správneho sadenia.
  4. Videonávod správneho strihania živých plotov - aby Váš plot bol krásny a hustý.
  5. Bezkonkurenčná záruka spokojnosti a životaschopnosti sadeníc. (Výmena za nové bez zbytočných otázok a čakanie, len na základe fotodokumentácie).
  6. Elektronický mesačník: 12 mesiacov v záhrade.
  7. WonderHedge Assistance - návody, rady, typy pre pestovanie a starostlivosť o živý plot.
  8. Členský kupón WonderHedge® klubu - zľava na každú ďalšiu Vašu objednávku.

Všetky tieto darčeky získate, ak v priebehu objednávky nám dáte súhlas na zasielanie noviniek Newsletterom.